معرفی "رایاکس بار"

سامانه مدیریت یکپارچه حمل و نقل رایاکس بار، دارای سایت حمل بار اینترنتی و باربری آنلاین پایانه بار هوشمند با کرایه عادلانه و تابلو اعلام بار سبک و سنگین به همراه اپلیکیشن حمل بار رانندگان و صاحبان بار و عضویت برترین شرکت های حمل و نقل در سراسر کشور جهت صدور بارنامه و بهترین ، سریع ترین ، مطمئن ترین و ارزانترین روش حمل بار شهری ، جاده ای و ترانزیت کارخانجات و صنایع سراسر کشور می باشد. شرکت های حمل و نقل و موسسات حمل بار با عضویت در این سامانه برای خود پایانه مجازی اختصاصی خواهند داشت و هرگاه که اراده کنند ناوگان بزرگ و گسترده رایاکس بار را برای حمل بارهای پیمانی خود فراخوانی میکنند.

جستجو ی سریع

تنوع در بار

دسترسی سریع و آسان

بار برگشتی(دو سر بار)

درآمد بالا

122
راننده آماده به کار
10
تعداد مشتریان
1
شرکت های حمل و نقل
12
سفارشات

جدیدترین سفارشات

ثبت نام در "رایاکس بار"

رانندگان

رانندگان ماشین‌های سنگین می‌توانند، در سریع‌ترین زمان ممکن درخواست‌های موجود درسراسر کشور را مشاهده و بار خود را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت انتخاب کنند.

ثبت نام
شرکت های حمل و نقل

شرکت های حمل و نقل با دریافت پنل های اختصاصی، علاوه بر اعلام بار میتوانند بار های خود را ثبت و راننده ی موردنظر خود را انتخاب کنند.

ثبت نام
صاحبان بار

عموم صاحبان بار با ثبت‌ نام در رایاکس بار، می توانند بدون نگرانی از جابجایی کالا، بار خود را ثبت و مناسب‌ترین راننده را انتخاب کنند.

ثبت نام
کارخانجات

کارخانجات در سراسر کشور می توانند با ثبت نام در رایاکس بار و دریافت پنل اختصاصی، علاوه بر ثبت و پیگیری بارهای خود، از خدمات ویژه پنل خود بهره مند گردند.

ثبت نام