سوالات متداول


برای تماس با ما راحت باشید

آیا سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را مطالعه کنید و در صورت پیدا نکردن ن پاسختان سوال را برای ما ارسال کنید.

F.A.Qs

Frequently asked questions

آی تی چیست؟

آی تی به مطالعه، طراحی، توسعه، پیاده‌سازی، پشتیبانی یا مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه، خصوصاً برنامه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزار رایانه می‌پردازد.
در حقیقت آی تی راه و روش مناسب استفاده بهینه و کارا از اطلاعات است .
گروه فناوری اطلاعات رایاکس در هرآنچه که شما برای رونق و پیشرفت حود نیاز دارید به شما کمک می کند.

چرا باید از خدمات آی تی استفاده کنیم؟

با توجه به اینکه در حال حاضر در عصر اطلاعات به سر می بریم و اطلاعات دغدغه و نیاز اساسی این قرن می باشد توانایی استفاده و فن آوری اطلاعات دارای اهمیت بسیار زیادی است.
در حقیقت آی تی راه و روش مناسب استفاده بهینه و کارا از اطلاعات را به ما می آموزد و استفاده از آن در زندگی امروزه امری حیاتی است.

چرا باید خدمات خود را از رایاکس دریافت کنیم؟

زیرا اساس اصلی فعالیت اعضای این خانواده کوچک بر روی رضایت مشتریست و مهم ترین واژه در فعالیت این خانواده اثر، با کیفیت بالاست ،زیرا با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت وب سایت در دنیا ،گروه فناوری اطلاعات رایاکس بر آن شد تا در حوزه های مختلف از طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی و لوگو و همچنین پشتیبانی و سئوی سایت فعالیت خود را ادامه بدهد.

چگونه می توانیم از رایاکس خدمت دریافت کنیم؟

برای استفاده از خدمات سایت بعد از انتخاب خدمت موردنظر باید فرم مربوط به خدمات را پر کرده و پس از دریافت مشاوره به صورت تلفنی یا حضوری میتوانیم خدمت موردنظرتان را پس از زمان مشخص شده به شما تحویل بدهیم

هزینه ی خدماتی که دریافت می کنیم به چه صورت پرداخت می شود؟

پس از مشخص شدن هزینه ی خدمت مورد نیاز شما ، و در پایان تحویل کار میتوانید هزینه را به صورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت کنید.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع